جهت دریافت اخرین اخبار ، نمونه سوالات ، منابع و ... در كانال تلگرام سایت عضو شوید

درباره آزمون آزمایشی تافل

تیم نرم افزاری تافل 3 موفق به اتمام نرم افزار آزمون آزمایشی تافل منطبق با استانداردهای ETS گردیده است .
با توجه به لزوم شرکت در آزمون آزمایشی برای سنجش میزان آمادگی داوطلب بر آن شدیم تا آزمونی منطبق با خواسته داوطلبان را طراحی نماییم.

 

 

مزیت های آزمون آزمایشی تافل 3

 

1- آزمون برای اولین بار بصورت لانگ فرمت و با توجه به قوانین نمره دهی لانگ تهیه شده است .

موسساتی که مبادرت به برگزاری آزمون آزمایشی تافل می نمایند همگی از آزمون های غیر لانگ استفاده می نمایند. این موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند که شما در آزمون اصلی که بی تردید شامل یک قسمت لانگ می باشد قطعا نسبت به آزمون آزمایشی که در آن شرکت کرده اید زمان بیشتری را برای پاسخ دهی به سوالات صرف می نمایید و این موضوع در بازدهی شما تاثیر قابل توجهی دارد . بنابراین شرکت در آزمون آزمایشی لانگ فرمت علاوه بر اینکه شما را با استاندارد آزمون اصلی تافل آشنا می کند شما را بصورت کامل در شرایط یک آزمون اصلی تافل قرار می دهد .

2- سوالات استاندارد

سوالات آزمون های اصلی تافل 2017 کاملا مفهومی و سخت تر نسبت به سوالات سالیان گذشته طراحی شده اند . همانطور که در نرم افزار TPO نیز این احساس به داوطلب دست میدهد که سوالات TPO 40-48 کاملا با سوالات TPO های قبل متفاوت می باشد . سوالات آزمون آزمایشی تافل 3 کاملا منطبق با استاندارد های جدید آزمون و کاملا مفهومی می باشد . بانک سوالات تافل3 کاملا منطبق با استاندارد های  ETS می باشند و در هیچ کدام از منابع موجود در بازار یافت نمی شوند.

3. نمره دهی آزمون آزمایشی تافل 3

بالطبع یکی از مهم ترین معیار های ارزش آزمون آزمایشی تافل محاسبه نمره داوطلب می باشد. در نرم افزار آزمون آزمایشی تافل 3، نمره بخش های ریدینگ و لیسینینگ، همانند آزمون اصلی، به صورت نرم افزاری محاسبه می شود. بر خلاف محاسبه نمرات در آزمون آزمایشی‌ تمام موسسات و نرم افزار TPO که در صد خطا در محاسبه نمره ریدینگ و لیسنینگ دارند، پس از تحقیقات گسترده، تحقیق و تفحّص از مسئولین آزمون تافل و مدرسین نام آشنای آزمون تافل، نمره دهی نرم افزار آزمون آزمایشی‌ تافل۳ کاملا مطابق با نمره دهی این ۲ قسمت در آزمون اصلی‌ تافل کالیبره شد.

نمره دهی دو بخش اسپیکینگ و رایتینگ توسط اساتید نام آشنای آزمون تافل انجام می شود. آزمون هر داوطلب، همانند آزمون اصلی تافل، توسط دو مصحح تصحیح گردیده و نمره داوطلب اعلام می گردد. در صورت اختلاف نمره بیش از یک نمره بین نمره اختصاص یافته دو مصحح، مصحح سومی آزمون را تصحیح کرده و نمره را اعلام میکند.

 
با تشکر
روابط عمومی – تافل3

بالا